Regulamin

Organizatorem konkursu piękności Najpiękniejsza Polka jest firma wmTV.pl Krzysztof Szydłowski z siedzibą w Dobrym Mieście ul. Poniatowskiego 16,  NIP: 7392540604, REGON: 280382355

Kontakt do organizatora:

https://www.facebook.com/szydlowskikrzysiek

Zgłoszenia do castingu online do konkursu Najpiękniejsza Polka 2020 można wysyłać do 31 marca 2020r. Pozostałe kandydatki, które przyślą swoje zgłoszenia po 31 marca zapraszamy na castingi stacjonarne. Głosowanie na kandydatki, które przyślą swoje zgłoszenia do 31 marca, będzie trwało do końca kwietnia.

GŁOSOWANIE INTERNETOWE DO PÓŁFINAŁU NAJPIĘKNIEJSZA POLKA 2020.

 • Głosowanie na Facebooku. Dziewczyna na zdjęciu w galerii na Facebooku z największą sumą „Lubię to!” + „Udostępnij” automatycznie przechodzi do półfinału.
  Pozostałe kandydatki będą wybrane podczas castingów stacjonarnych przez jury.
 • Rozpoczynamy również głosowanie na naszym Instagramie https://www.instagram.com/najpiekniejszapolka_/ . Dziewczyna na zdjęciu z największą liczbą polubień przechodzi automatycznie do półfinału. Pozostałe kandydatki będą wybrane podczas castingów stacjonarnych przez jury.
 • Głosować można też na naszej stronie https://najpiekniejszapolka.pl/ Dziewczyna z największą liczbą głosów automatycznie przechodzi do półfinału. Pozostałe kandydatki będą wybrane podczas castingów stacjonarnych przez jury.
 • Głosowanie SMS informacje wkrótce.

Głosownie trwa do końca kwietnia 2020r.

Kandydatki prosimy o oznaczenie się na swoim zdjęciu!

Casting online pomimo trwającego głosowania ciągle trwa. Zgłoszenia prosimy przysyłać za pomocą formularza na naszej stronie https://najpiekniejszapolka.pl/index.php/zglos-sie/

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mężatki mogą brać udział w konkursie?
Tak, mężatki mogą brać udział w konkursie (mężatki są tak samo piękne jak dziewczyny bez dzieci)

Czy kandydatki mogą mieć tatuaże?
Tak, tatuaże w żaden sposób nie wykluczają w udziale.

Czy są jakieś specjalne wymagania dla kandydatek jeżeli chodzi o wzrost wagę itp.?
Nie, nie ma żadnych sztywnych wymagań. Jeżeli czujesz się piękna i chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy, że przyślesz swoje zgłoszenie. Konkurs prosimy traktować jako zabawę i wspaniałą przygodę a nie rywalizację. Każda dziewczyna jest piękna, w naszym konkursie, wszystkie kandydatki wygrywają ;).

Jestem niepełnoletnia, czy mogę brać udział w konkursie?
Tak, warunkiem jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego do pobrania TUTAJ Podpisaną zgodę prosimy wysłać wraz ze swoimi zdjęciami. Na castingu stacjonarnym podpisaną zgodę trzeba mieć ze sobą.

Jakie są etapy konkursu?

 • W pierwszej kolejności organizujemy casting online (przez wysłanie zgłoszenia wypełniając formularz na stronie). Zgłoszenia będziemy publikować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.
 • Castingi stacjonarne będą organizowanie w tych miastach z których będzie najwięcej zgłoszeń (tak, żeby ułatwić kandydatkom dotarcie na casting).
 • Następnie zorganizujemy półfinał konkursu, na którym jury wybierze kandydatki, które przechodzą do finału.
 • Podczas finału jury wybierze Najpiękniejszą Polkę 2020 oraz przyzna tytuły komplementarne.

Jakie są daty i nagrody?

 • Tytuł „Najpiękniejszej Polki 2020”.
 • Tytułu komplementarne.
 • Profesjonalna sesja zdjęciowa do kalendarza na rok 2021 dla wszystkich finalistek, które przejdą do ścisłego finału konkursu.

WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE DO KONKURSU NAJPIĘKNIEJSZA POLKA AKCEPTUJESZ PONIŻSZY REGULAMIN

*) Oświadczam, że zapoznałam się z poniższym regulaminem konkursu Najpiękniejsza Polka.

*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu, moich danych osobowych zawartych w formularz zgłoszeniowym w celu prezentacji mojej osoby we wszelkich mediach organizatora konkursu jak również w mediach partnerów i patronów medialnych (Facebook, Instagram, YouTube, TicTok, strony internetowe, telewizja, radio, gazeta, etc.)

*) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych przez telefon bądź email w celu przedstawienia mi ofert organizowanych przez organizatora konkursu.

*) Jestem świadoma, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: kontakt@najpiekniejszapolka.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

*) Wyrażam zgodę na rzecz organizatora konkursu na upublicznienie mojego wizerunku tj. wykorzystania, utrwalania, obróbki i powielania wykonanych zdjęć, filmów, wideoklipów z moim wizerunkiem za pośrednictwem dowolnego medium, w celu marketingu bezpośredniego własnych usług związanych z przeprowadzeniem castingu do konkursu Najpiękniejsza Polka.

*) Administratorem danych osobowych jest organizator konkursu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktu mailowego bądź telefonicznego związanego z przedstawieniem oferty dotyczącej planowanych wydarzeń, konkursów, bądź innych przedsięwzięć organizowany przez organizatora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Dane będę przetwarzane do upłynięcia czasu niezbędnego do realizacji celu ich przetwarzania lub przez okres 5 lat. Ponadto dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym w celach marketingowych, czy dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody przetwarzania w dowolnym momencie oraz przenoszenia danych. Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.